XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13 października 2019 r.

"Przymnóż nam wiary».

• Jak wygląda moja wiara - czy ją rozwijam – czy daję świadectwo wiary swoim życiem?
  • Trwa miesiąc październik – czas modlitwy różańcowej – u nas różaniec w dni powszednie o godz. 16.30. w niedziele przed każdą mszą św. połączony z modlitwą za zmarłych – serdecznie zapraszam. Zarówno starszych – dzieci i młodzież.
  • Spotkanie przygotowujące do bierzmowania w niedziele 06 i 20  października po mszy o godz. 10.00. zgłosiło się 19 kandydatów.
  • Pierwszej Komunii Św. w tym roku szkolny nie ma w naszej parafii z powodu braku dzieci – Komunia Rocznicowa w 3 niedzielę maja / 17 maja 2020 r. /.
  •  W najbliższą sobotę w naszej diecezji przeżywać będziemy 450 – rocznice powstania seminarium – uroczystości pod przewodnictwem nuncjusza i prymasa. Uroczysta msza w katedrze i poświęcenie odnowionej auli prymasa wyszyńskiego.
  • Są do nabycia kalendarze na rok 2020 – ścienne po 5 zł. , książkowe po 30.
  • Dziękuje za wysprzątanie kościoła - terenu przy kościele, za wymiecenie chodników, zgrabienie liści  i za ofiarę na kościół złożoną rodz. Piszczałkowscy, Jóźwiak, Gralak, Kowalczyk. Bóg zapłać.
  • Wszystkim naszym miłym gościom i  parafianom   niech Bóg błogosławi.