XXXII NIEDZIELA ZWYKLA – 10 listopada 2019 r.

,, Bóg jest Bogiem żyjących ….."

• Pamiętajmy w te listopadowe dnia o naszych zmarłych.
  • W swoich modlitwach pamiętajmy tez o tych, którzy walczyli w obronie wolności naszej Ojczyzny.
  • Zbliża się – to już jutro - Narodowe Święto Niepodległości – uroczysta  msza św. za Ojczyznę w Świnicach Warckich tego dnia o godz. 16.00. Organizatorzy zapraszają. O 17.oo. Uroczysta akademia.
  • 11 listopada w Chwalborzycach o godz. 12.00. – msza św. odpustowa ku czci św. Marcina – ks. Proboszcz Wojciech zaprasza.
  • 23 listopada w Świnicach -  Cecyliada. 15.00. Koronka, 15.20 msza św. , 16.30 prezentacja zespołów.
  • Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom Gusina za prace w tym roku na cmentarzu - szczególnie dziękuję za wywiezienie śmieci przed Uroczystościom Wszystkich Świętych i za to ze udało się wywieść wszystkie śmieci z cmentarza po Uroczystości, a było ich bardzo dużo – jeszcze raz dziękuję – Bóg zapłać.
  • Są już do nabycia świece bożonarodzeniowe w ramach akcji – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – duże po 15 zł, Male po 5 zł. Zachęcam do nabywania.
  • Dziękuje za nowy odkurzacz dla kościoła ufundowany przez jedną rodzinę z naszej parafii – dziękuję.
  • Dziękuję za wysprzątanie terenu przy kościele, kościoła i za ofiarę na kościół  złożona rodz. Grzelakowscy, Łukaszewscy, Jaszczak. Dziękuję.
  • Są do nabycia kalendarze na rok 2020 – ścienne po 5 zł. , książkowe po 30.
  • Spotkanie bierzmowanych – 17 listopada po mszy o 10.00.
  • Wszystkim – niech Bóg błogosławi.