IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 12 maja 2019 r.

" Pan jest naszym Pasterzem  ,,

• Niedziela Dobrego Pasterza- Jezus jest naszym pasterzem i niczego nam nie braknie- czy potrafię mu zaufać?.
  • Zbliża się w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Św. – to już w następna niedzielę i komunii rocznicowej.
  • Dziękuje już teraz rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza – jest nim  dwuramienny świecznik  ołtarzowy, który będzie zdobił nasz ołtarz. Serdecznie dziękuję.
  • Dzisiaj po mszy o godz. 10.00., spotkanie dzieci komunijnych i w tygodniu w wyznaczone dni.
  • Nabożeństwa majowe w dni powszednie w naszej parafii o godz. 17.00- serdecznie zapraszam w niedziele przed każdą mszą św.
  • W środę po mszy tj. 17.40. – spotkanie dzieci rocznicowych.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokoło świątyni i za ofiarę na kościół rodz.: Bamberscy, Piszczałkowscy, Matusiak.
  • W tygodniu zostały zamontowane nowe – wzorowane na starych – drzwi do tych małych wnęk w prezbiterium kościoła.
  • Powoli kończą się prace przy ołtarzu, ambonce i miejscu przewodniczenia, myślę ze napoźniej na odpust parafialny będzie to wszystko zrobione.
  • Dziękuję tym wszystkim, którzy w naszej parafii dbają przez cały rok o kapliczki i krzyże przydrożne.
  • Ołtarze na Boże Ciało: 1. Bielawy Stare/ kapliczka koło rodz. Olejników/ 2. Strachów – Kosew Mały  / remiza / 3. Polusin - Kaznówek  /Krzyż przy drodze kościelnej/ 4. Parski / od Zimnego do gorzelni / brama wejściowa do kościoła/.
  • Wszystkim naszym miłym gościom i drogim parafianom  niech Bóg błogosławi.